Negyvosios jūros kurortas – sveikatos, grožio ir jaunystės šaltinis

Negyvosios jūros kurortas – sveikatos, grožio ir jaunystės šaltinis

Kelionės į Izraelį turistus vilioja ne tik dėl įspūdingos gamtos ir tikėjimo paslapčių, bet ir dėl stebuklingo gamtos objekto Izraelyje – Negyvosios jūros. Daugiau kaip 20 km. nutolusi nuo labiausiai lankomos Izraelio vietos – Jeruzalės, Negyvoji jūra taip pat yra tas objektas, kurio praleisti kelionėje nenori nei vienas turistas. Beje, ar žinojote, kad Juodoji jūra iš tiesų yra apie 400 metrų žemiau jūros lygio? Stovėdami ant jos kranto, esate žemiausiame pasaulio sausumos taške.

Išskirtiniai turistų traukos taškai Tel Avive – turgūs

Išskirtiniai turistų traukos taškai Tel Avive – turgūs

Kelionės į Izraelį metu turistai lankosi ne tik religinėse vietose, bet ir šalies metropoliuose. Šalies vakaruose, prie Viduržemio jūros esantis Tel Avivas – vienas labiausiai lankomų miestų Izraelyje. Čia Turistai gali savo akimis pamatyti įvairiaspalvį Izraelį: nuo paprasto vietinių gyvenimo iki prabangos ir naktinių miesto pramogų. Tiems, kurie nori pažinti Izraelį, būtina apsilankyti išskirtinėse Tel Avivo lankytinose vietose – turguose.

Šventasis Jeruzalės miestas

Šventasis Jeruzalės miestas

Visiems keliautojams, kurie pasirenka į Izraelį vykti su mumis, į maršrutą įtraukiame apsilankymą Jeruzalėje. Nes neįmanoma pažinti Izraelio nepabuvus ir šventajame Jeruzalės mieste. Kelionės į Jeruzalę metu sužinosite apie tai, kaip čia gyveno Jėzus su savo mokiniais. Šių istorinių religinių pėdsakų ieškoti į Jeruzalę atvyksta keliautojai iš viso pasaulio. Kai kuriuos šis miestas užburia taip, kad jie čia pasilieka ilgam. Bent kartą gyvenime čia apsilankyti trokšta įvairių religijų tikintieji.